-
2,09lei
- Fără TVA:1,73lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (420 buc.)
Rezistenta 120Ω, 5W, ROYAL OHM - PRM05WJP121B00
Tip rezistenta: bobinat
Putere: 5W
Rezistenta: 120Ω
Toleranta: ±5%
Producator: ROYAL OHM
Caracteristici
| Dimensiuni carcasa | 12.5x9x25mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.75x5mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster terminale | 5mm |
| Rezistenţa | 120Ω |
| Subtip rezistor | cu ciment |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
