-
3,18lei
- Fără TVA:2,63lei
-
- 30 sau mai multe 2,63lei
- 100 sau mai multe 2,21lei
- 300 sau mai multe 2,05lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Rezistenta 10kΩ, 10W, ROYAL OHM - PRMAAWJP103B00
Tip rezistenta: bobinata
Rezistenta: 10kΩ
Putere: 10W
Toleranta: ±5%
Producator: ROYAL OHM
Caracteristici
| Dimensiuni carcasa | 16x12x35mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.75x5mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster terminale | 7.5mm |
| Rezistenţa | 10kΩ |
| Subtip rezistor | cu ciment |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
