Rezistenta 100Ω, 200W, SR PASSIVES - AL200W-100R
- Producător SR Passives
- Cod produs:T183232
-
109,54lei
- Fără TVA:90,53lei
-
- 2 sau mai multe 59,72lei
- 4 sau mai multe 56,51lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (72 buc.)
Rezistenta 100Ω, 200W, SR PASSIVES - AL200W-100R
Rezistenta: 100Ω
Putere: 200W
Toleranta: ±5%
Producator: SR PASSIVES
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 200ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | 165x60x30mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster orificii montaj | 150mm |
| Rezistenţa | 100Ω |
| Subtip rezistor | cu radiator |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
