-
122,98lei
- Fără TVA:101,64lei
-
- 2 sau mai multe 116,39lei
- 40 sau mai multe 114,60lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Rezistenta 100Ω, 100W, ARCOL - FPA100-100RJ
Rezistenta: 100Ω
Putere: 100W
Toleranta: ±5%
Producator: ARCOL
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 100ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | 38x25x9mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster orificii montaj | 30.3mm |
| Rezistenţa | 100Ω |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | thick film |
| Toleranţa | ±5% |
