Litat din Otel rezistent la acizi A4, KRAFTBERG - L7X7-F2-A4/10M
- Producător Kraftberg
- Cod produs:T103692
-
19,97lei
- Fără TVA:16,50lei
-
- 5 sau mai multe 18,97lei
- 6 sau mai multe 17,47lei
- 10 sau mai multe 17,35lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
litat din Otel rezistent la acizi A4, KRAFTBERG
Caracteristici
| Diametru | 1 mm |
| Diametru cablu tracţ. | 2mm |
| Impletitura cablu | 7x7 |
| Lungime | 10 mm |
| Sarc. lucru | 76.5kg |
| Tip bit | Crestat |
| Tip cap | Fara cap |
| Tip element de montare | litat |
| Tip produs | Carabiniera |
| Utilizat pentru | Universal |
