Litat din Otel rezistent la acizi A4, KRAFTBERG - L7X19-F4-A4/10M
- Producător Kraftberg
- Cod produs:T103682
-
75,82lei
- Fără TVA:62,66lei
-
- 2 sau mai multe 66,33lei
- 4 sau mai multe 62,79lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (5 buc.)
litat din Otel rezistent la acizi A4, KRAFTBERG
Caracteristici
| Diametru | 1 mm |
| Diametru cablu tracţ. | 4mm |
| Impletitura cablu | 7x19 |
| Lungime | 10 mm |
| Sarc. lucru | 283kg |
| Tip bit | Crestat |
| Tip cap | Fara cap |
| Tip element de montare | litat |
| Tip produs | Carabiniera |
| Utilizat pentru | Universal |
