-
16,44lei
- Fără TVA:13,58lei
-
- 5 sau mai multe 15,25lei
- 8 sau mai multe 13,38lei
- 18 sau mai multe 12,67lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Limitator ON-(ON), V, OMRON OCB - V-165-1C25R
Tip comutator: microintrerupator SNAP ACTION
Configuratie pini: SPDT
Mod comutare: ON-(ON)
Dimensiuni: 27.8x15.9x10.3mm
Temperatura de lucru: {{Temperatura de lucru}}
Terminale: {{Terminale}}
Sarcina maxima AC: 16A / 250V AC
Sarcina maxima DC: {{Sarcina admisibila contacte DC @R}}
Serie producator: V
Forta de comutare: {{Forţa de comutare}}
Clasa etanseitate: IP40
Caracteristici
| Amperaj | 0 A |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni carcasa | 27.8x15.9x10.3mm |
| Material | Plastic |
| Nr. poziţii stabile | 1 |
| Numarul tuturor poziţiilor | 2 |
| Rama | Fara rama |
| Sarcina admisibila contacte AC @R | 16A / 250V AC |
| Seria producatorului | V |
| Tip | Standard |
| Tip comutator | microîntrerupător SNAP ACTION |
| Tip montare | Incastrat |
