Limitator (OFF)-ON, (ON)-OFF, HONEYWELL - V7-1C18D8
- Producător Honeywell
- Cod produs:T142913
-
51,97lei
- Fără TVA:42,95lei
-
- 5 sau mai multe 48,28lei
- 10 sau mai multe 47,53lei
- 15 sau mai multe 46,78lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Limitator (OFF)-ON, (ON)-OFF, HONEYWELL - V7-1C18D8
Tip comutator: microintrerupator SNAP ACTION
Configuratie pini: SPDT
Mod comutare: (OFF)-ON, (ON)-OFF
Dimensiuni: 28.8x21x10.2mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Terminale: pt. lipit
Sarcina maxima AC: 15A / 250V AC
Sarcina maxima DC: {{Sarcina admisibila contacte DC @R}}
Serie producator: {{Seria producatorului}}
Forta de comutare: 1.5N
Clasa etanseitate: {{Clasa etanşeitate}}
Caracteristici
| Amperaj | 0 A |
| Caracteristici intrerupatoare | fără manetă |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni carcasa | 28.8x21x10.2mm |
| Forţa de comutare | 1.5N |
| Material | Plastic |
| Nr. poziţii stabile | 1 |
| Numarul tuturor poziţiilor | 2 |
| Rama | Fara rama |
| Rezistenţa mecanica | 10000000 cicluri |
| Sarcina admisibila contacte AC @R | 15A / 250V AC |
| Tip | Standard |
| Tip comutator | microîntrerupător SNAP ACTION |
| Tip montare | Incastrat |
