Intrerupator basculant, 2 pozitii, mod comutare OFF-ON, DPST, BULGIN - C1750HO
- Producător Bulgin
- Cod produs:T212328
-
64,56lei
- Fără TVA:53,35lei
-
- 2 sau mai multe 61,06lei
- 4 sau mai multe 57,79lei
- 20 sau mai multe 57,08lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (47 buc.)
Intrerupator basculant, 2 pozitii, mod comutare OFF-ON, DPST, BULGIN - C1750HO
Tip intrerupator: basculant
Numar pozitii: 2
Mod comutare: OFF-ON
Configuratie pini: DPST
Terminale: conectori 6,3x0,8mm
Temperatura de lucru: -25...70°C
Sarcina maxima contacte AC: 16A / 250V AC
Serie: 1750
Dimensiuni: {{Dimensiuni carcasa}}
Sarcina maxima contacte DC: 28A / 28V DC
Dimensiuni orificiu montare: Ø12.7mm
Caracteristici
| Dimensiuni orificiu montare | Ø12.7mm |
| Inalţime maneta | 16.4mm |
| Material maneta | poliamidă |
| Nr. poziţii stabile | 2 |
| Numarul tuturor poziţiilor | 2 |
| Sarcina admisibila contacte AC @R | 16A / 250V AC |
| Sarcina admisibila contacte DC @R | 28A / 28V DC |
| Seria producatorului | 1750 |
| Subtip maneta | plată |
| Tip comutator | basculant |
