Intrerupator ON-ON, 2 pozitii, SPDT, {{Producator}} - RSM102A2C3BK
- Producător OEM
- Cod produs:T234732
-
5,29lei
- Fără TVA:4,37lei
-
- 25 sau mai multe 4,63lei
- 45 sau mai multe 2,22lei
- 104 sau mai multe 2,10lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (703 buc.)
Intrerupator ON-ON, 2 pozitii, SPDT, {{Producator}} - RSM102A2C3BK
Mod comutare: ON-ON
Numarul tuturor pozitiilor: 2
Numar pozitii stabile: 2
Configuratie pini: SPDT
Terminale: conectori 4,8x0,8mm
Culoare buton: neagra
Iluminare: fara
Dimensiuni orificiu montare: 19.2x13mm
Marcare clapeta: O-I
Forma geometrica: dreptunghiulara
Seria producatorului: {{Seria producatorului}}
Grosime panou: {{Grosime panou}}
Producator: {{Producator}}
Caracteristici
| Amperaj | 2 A |
| Culoare | Negru |
| Culoare buton | neagră |
| Dimensiuni carcasa | 18.8x12.9x13.4mm |
| Dimensiuni orificiu montare | 19.2x13mm |
| Durabilitate electrica | 10000 cicluri |
| Iluminare | fără |
| Inalţime deasupra panoului | 5.8mm |
| Marcare clapeta | O-I |
| Material | Plastic |
| Nr. poziţii stabile | 2 |
| Numarul tuturor poziţiilor | 2 |
| Rama | Fara rama |
| Rezistenţa contact max. | 35mΩ |
| Sarcina admisibila contacte AC @R | 3A / 250V AC |
| Tip | Standard |
| Tip comutator | ROCKER |
| Tip montare | Incastrat |
