-
15,88lei
- Fără TVA:13,12lei
-
- 10 sau mai multe 10,62lei
- 22 sau mai multe 10,05lei
- 500 sau mai multe 9,49lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (10 buc.)
inel de prindere din aluminiu, DROMET
Caracteristici
| Diametru | 1 mm |
| Diametru cablu tracţ. | 16mm |
| Lungime | 10 mm |
| Tip bit | Crestat |
| Tip cap | Fara cap |
| Tip element de montare | inel de prindere |
| Tip produs | Carabiniera |
| Utilizat pentru | Universal |
