Dioda universala, redresoare, 100V, 200mA, SOT23-3L, ON SEMICONDUCTOR - MMBD1201
- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T181721
1,06lei
- Fără TVA:0,87lei
- 10 sau mai multe 0,60lei
- 100 sau mai multe 0,43lei
- 478 sau mai multe 0,22lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (347 buc.)
Tip dioda: redresoare, o singura dioda
Capsula: SOT23-3L
Montare: SMD
Tensiune inversa max.: 100V
Curent de sarcina: 200mA
Tensiune conductie max.: 1.1V
Curent de soc direct max.: 2A