Dioda redresoare Schottky, 0,5A, o singura dioda, 0805, KYOCERA AVX - SD0805S040S0R5
Distribuie
  • 2,51lei
  • Fără TVA:2,07lei
  • 10 sau mai multe 1,94lei
  • 100 sau mai multe 1,32lei
  • 132 sau mai multe 0,82lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (14990 buc.)
Tip dioda: redresoare Schottky
Tensiune inversa max.: 40V
Curent de sarcina: 0,5A
Tensiune conductie max.: 0,48V
Structura: o singura dioda
Capsula: 0805
Curent de soc direct max.: 5A