Dioda comutaţie Schottky, 0,2A, dubli in serie x2, SOT363, PanJit Semiconductor - BAS40SDW-AU_R1_000A1
Distribuie
  • 1,46lei
  • Fără TVA:1,21lei
  • 10 sau mai multe 1,07lei
  • 25 sau mai multe 0,84lei
  • 100 sau mai multe 0,57lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (2970 buc.)
Tip dioda: comutaţie Schottky
Tensiune inversa max.: 40V
Curent de sarcina: 0,2A
Tensiune conductie max.: 1V
Structura: dubli in serie x2
Capsula: SOT363
Curent de soc direct max.: 0,6A