Conector D-Sub. 15, mama, 15, CONNFLY - DS1037-15FNAKT74
- Producător Connfly
- Cod produs:T100950
-
7,30lei
- Fără TVA:6,03lei
-
- 10 sau mai multe 5,37lei
- 55 sau mai multe 1,82lei
- 127 sau mai multe 1,72lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1325 buc.)
Conector D-Sub. 15, mama, 15, CONNFLY - DS1037-15FNAKT74
Caracteristici
| Conector | soclu |
| Dimensiune A | 25mm |
| Dimensiune B | 33mm |
| Dimensiune C | 39mm |
| Montare electrica | THT |
| Orientare spaţiala | în unghi 90° |
| Rezistenţa contact max. | 15mΩ |
| Sistem fixare | şuruburi |
| Tip Accesoriu | Mufa |
| Versiune conector | standard 7,2mm |
