Condensator poliester, 6.8nF, VISHAY - BFC237042682
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144513
Distribuie
  • 2,19lei
  • Fără TVA:1,81lei
  • 6000 sau mai multe 2,19lei
  • 10000 sau mai multe 2,12lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 6.8nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 0.5mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 6.8nF
Dimensiuni carcasa 2.5x6.5x7.2mm
Dimensiuni terminale lung. 5mm
Material Plastic
Raster terminale 0.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%