Condensator poliester, 68nF, 400V DC, SR PASSIVES - MPEM-68NR7.5/400
Distribuie
  • 0,87lei
  • Fără TVA:0,72lei
  • 100 sau mai multe 0,55lei
  • 260 sau mai multe 0,39lei
  • 590 sau mai multe 0,37lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (10200 buc.)
Capacitate condensator: 68nF
Tensiune de lucru max.: 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 7.5mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 68nF
Dimensiuni carcasa 9.5x4.2x9.1mm
Material Plastic
Raster terminale 7.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%