Condensator poliester, 68nF, 400V DC, SR PASSIVES - MPEM-68NR7.5/400
- Producător SR Passives
- Cod produs:T145073
0,87lei
- Fără TVA:0,72lei
- 100 sau mai multe 0,55lei
- 260 sau mai multe 0,39lei
- 590 sau mai multe 0,37lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (10200 buc.)
Capacitate condensator: 68nF
Tensiune de lucru max.: 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 7.5mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 68nF |
| Dimensiuni carcasa | 9.5x4.2x9.1mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 7.5mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |