Condensator poliester, 68µF, 63V AC, 100V DC, WIMA - MKS4D056807G00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144976
Distribuie
  • 75,82lei
  • Fără TVA:62,66lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 68µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 37.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 68µF
Dimensiuni carcasa 20x39.5x41.5mm
Material Plastic
Raster terminale 37.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%