Condensator poliester, 68µF, 63V AC, 100V DC, WIMA - MKS4D056807G00KSSD
- Producător Wima
- Cod produs:T144976
75,82lei
- Fără TVA:62,66lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 68µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 37.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 68µF |
| Dimensiuni carcasa | 20x39.5x41.5mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 37.5mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |