Condensator poliester, 6.8µF, 40V AC, 63V DC, KEMET - R60DI46805030K
- Producător Kemet
- Cod produs:T145092
-
18,06lei
- Fără TVA:14,93lei
-
- 10 sau mai multe 12,30lei
- 15 sau mai multe 6,61lei
- 35 sau mai multe 6,25lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (654 buc.)
Condensator poliester, 6.8µF, 40V AC, 63V DC, KEMET - R60DI46805030K
Capacitate condensator: 6.8µF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
| Alias | 60DI46805030K |
| Capacitanţa | 6.8µF |
| Dimensiuni carcasa | 18x10x16mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 15mm |
| Serie condensatoare | R60 |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |
