Condensator poliester, 6.8µF, 100V DC, SR PASSIVES - MPEM-6U8R25/100
Distribuie
  • 5,61lei
  • Fără TVA:4,64lei
  • 10 sau mai multe 2,12lei
  • 50 sau mai multe 1,67lei
  • 70 sau mai multe 1,42lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (5763 buc.)
Capacitate condensator: 6.8µF
Tensiune de lucru max.: 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 25mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 6.8µF
Dimensiuni carcasa 27x12.3x20.4mm
Material Plastic
Raster terminale 25mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%