Condensator poliester, 680nF, VISHAY - BFC236856684
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144505
Distribuie
  • 16,18lei
  • Fără TVA:13,37lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 680nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 680nF
Dimensiuni carcasa 8.5x21.5x30mm
Dimensiuni terminale lung. 0,8mm
Material Plastic
Raster terminale 27.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%