-
4,10lei
- Fără TVA:3,39lei
-
- 10 sau mai multe 2,36lei
- 50 sau mai multe 1,87lei
- 96 sau mai multe 1,03lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1669 buc.)
Condensator poliester, 680nF, KEMET - R82DC3680DQ60K
Capacitate condensator: 680nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Alias | 82DC3680DQ60K |
| Capacitanţa | 680nF |
| Dimensiuni carcasa | 5x10x7.2mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |
