Condensator poliester, 680nF, 63V AC, 100V DC, WIMA - MKS2D036801F00KO00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144762
Distribuie
  • 6,06lei
  • Fără TVA:5,01lei
  • 2 sau mai multe 5,67lei
  • 10 sau mai multe 4,32lei
  • 50 sau mai multe 3,10lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 680nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 680nF
Dimensiuni carcasa 5x10x7.2mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%