Condensator poliester, 680nF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R60EI3680AA30K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145419
Distribuie
  • 2,75lei
  • Fără TVA:2,27lei
  • 50 sau mai multe 2,60lei
  • 60 sau mai multe 1,92lei
  • 120 sau mai multe 1,82lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 680nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...105°C