Condensator poliester, 680nF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R60EI3680AA30K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145416
Distribuie
  • 1,82lei
  • Fără TVA:1,50lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 680nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: MKT
Caracteristici
Alias 60EI3680AA30K
Capacitanţa 680nF
Dimensiuni carcasa 18x5x11mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Serie condensatoare MKT
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%