Condensator poliester, 680nF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R60EI3680AA30J
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145100
Distribuie
  • 1,90lei
  • Fără TVA:1,57lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 680nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60EI3680AA30J
Capacitanţa 680nF
Dimensiuni carcasa 18x5x11mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Serie condensatoare R60
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%