Condensator poliester, 680nF, 40V AC, 63V DC, WIMA - MKS2C036801E00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144764
Distribuie
  • 1,61lei
  • Fără TVA:1,33lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 680nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 680nF
Dimensiuni carcasa 4.5x9.5x7.2mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%