Condensator poliester, 680nF, 40V AC, 63V DC, KEMET - R82DC3680DQ60J
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145256
Distribuie
  • 4,31lei
  • Fără TVA:3,56lei
  • 10 sau mai multe 2,90lei
  • 100 sau mai multe 2,12lei
  • 106 sau mai multe 0,94lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (701 buc.)
Capacitate condensator: 680nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82DC3680DQ60J
Capacitanţa 680nF
Dimensiuni carcasa 7.2x4.5x9.5mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare R82
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%