Condensator poliester, 680nF, 400V AC, 630V DC, WIMA - MKS4J036805I00KSSD
- Producător Wima
- Cod produs:T144967
10,88lei
- Fără TVA:8,99lei
- 15 sau mai multe 7,06lei
- 33 sau mai multe 6,68lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (360 buc.)
Capacitate condensator: 680nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 630V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 680nF |
| Dimensiuni carcasa | 11x21x26.5mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 22.5mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |