Condensator poliester, 680nF, 400V AC, 630V DC, WIMA - MKS4J036805I00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144967
Distribuie
  • 10,88lei
  • Fără TVA:8,99lei
  • 15 sau mai multe 7,06lei
  • 33 sau mai multe 6,68lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (360 buc.)
Capacitate condensator: 680nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 630V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 680nF
Dimensiuni carcasa 11x21x26.5mm
Material Plastic
Raster terminale 22.5mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%