Condensator poliester, 680nF, 400V AC, 630V DC, WIMA - MKS4J036805I00JSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144968
Distribuie
  • 16,14lei
  • Fără TVA:13,34lei
  • 10 sau mai multe 14,89lei
  • 13 sau mai multe 8,07lei
  • 29 sau mai multe 7,63lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (542 buc.)
Capacitate condensator: 680nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 630V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 680nF
Dimensiuni carcasa 11x21x26.5mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 22.5mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%