Condensator poliester, 680nF, 400V AC, 630V DC, WIMA - MKS4J036805I00JSSD
- Producător Wima
- Cod produs:T144968
16,14lei
- Fără TVA:13,34lei
- 10 sau mai multe 14,89lei
- 13 sau mai multe 8,07lei
- 29 sau mai multe 7,63lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (542 buc.)
Capacitate condensator: 680nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 630V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 680nF |
| Dimensiuni carcasa | 11x21x26.5mm |
| Dimensiuni terminale | lung. 6mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 22.5mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±5% |