Condensator poliester, 680nF, 400V AC, 1.5kV DC, WIMA - MKS4S036807G00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144964
Distribuie
  • 27,06lei
  • Fără TVA:22,36lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 680nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 1.5kV DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 37.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 680nF
Dimensiuni carcasa 20x39.5x41.5mm
Material Plastic
Raster terminale 37.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%