Condensator poliester, 680nF, 200V AC, 400V DC, WIMA - MKS4G036805D00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144966
Distribuie
  • 3,48lei
  • Fără TVA:2,88lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 680nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 680nF
Dimensiuni carcasa 7x16.5x26.5mm
Material Plastic
Raster terminale 22.5mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%