Condensator poliester, 680nF, 200V AC, 400V DC, WIMA - MKS4G036805D00KSSD
- Producător Wima
- Cod produs:T144966
3,48lei
- Fără TVA:2,88lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 680nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 680nF |
| Dimensiuni carcasa | 7x16.5x26.5mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 22.5mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |