Condensator poliester, 680nF, 160V AC, 250V DC, WIMA - MKS4F036804D00KI00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144965
Distribuie
  • 2,66lei
  • Fără TVA:2,20lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 680nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 680nF
Dimensiuni carcasa 7x14x18mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%