Condensator poliester, 680nF, 100V DC, SR PASSIVES - MPEM-680NR7.5/100
Distribuie
  • 0,64lei
  • Fără TVA:0,53lei
  • 100 sau mai multe 0,40lei
  • 330 sau mai multe 0,31lei
  • 750 sau mai multe 0,29lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (3610 buc.)
Capacitate condensator: 680nF
Tensiune de lucru max.: 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 7.5mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 680nF
Dimensiuni carcasa 9.3x6.4x10.5mm
Material Plastic
Raster terminale 7.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%