Condensator poliester, 680nF, 100V DC, SR PASSIVES - MPEM-680NR10/100
Distribuie
  • 0,80lei
  • Fără TVA:0,66lei
  • 100 sau mai multe 0,50lei
  • 270 sau mai multe 0,37lei
  • 630 sau mai multe 0,35lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (5900 buc.)
Capacitate condensator: 680nF
Tensiune de lucru max.: 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 680nF
Dimensiuni carcasa 12x6.8x11mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%