Condensator poliester, 4.7nF, WIMA - FKS2G014701A00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144586
Distribuie
  • 3,67lei
  • Fără TVA:3,03lei
  • 10 sau mai multe 2,34lei
  • 50 sau mai multe 1,81lei
  • 98 sau mai multe 1,01lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (6964 buc.)
Capacitate condensator: 4.7nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 4.7nF
Dimensiuni carcasa 2.5x6.5x7.2mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%