Condensator poliester, 47nF, VISHAY - BFC237261473
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144541
Distribuie
  • 6,08lei
  • Fără TVA:5,03lei
  • 10 sau mai multe 3,27lei
  • 50 sau mai multe 2,83lei
  • 60 sau mai multe 1,66lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 47nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 47nF
Dimensiuni carcasa 6x12x12.5mm
Dimensiuni terminale lung. 0,6mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%