Condensator poliester, 4.7nF, VISHAY - BFC237048472
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144514
Distribuie
  • 2,04lei
  • Fără TVA:1,68lei
  • 24000 sau mai multe 2,02lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 4.7nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 0.5mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 4.7nF
Dimensiuni carcasa 2.5x6.5x7.2mm
Dimensiuni terminale lung. 5mm
Material Plastic
Raster terminale 0.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%