Condensator poliester, 47nF, 400V AC, 630V DC, WIMA - MKS4J024702F00KI00
- Producător Wima
- Cod produs:T144948
1,51lei
- Fără TVA:1,25lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 47nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 630V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 7.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 47nF |
| Dimensiuni carcasa | 5.7x12.5x10.3mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 7.5mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Subtip ambalaj | bandă |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |