Condensator poliester, 47nF, 400V AC, 630V DC, WIMA - MKS4J024702F00KI00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144948
Distribuie
  • 1,51lei
  • Fără TVA:1,25lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 47nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 630V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 7.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 47nF
Dimensiuni carcasa 5.7x12.5x10.3mm
Material Plastic
Raster terminale 7.5mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%