Condensator poliester, 47nF, 160V AC, 250V DC, WIMA - MKS4F024702B00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144946
Distribuie
  • 1,07lei
  • Fără TVA:0,88lei
  • 10000 sau mai multe 1,06lei
  • 25000 sau mai multe 1,01lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 47nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±20%
Raster terminale: 7.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 47nF
Dimensiuni carcasa 3x8.5x10mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 7.5mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±20%