Condensator poliester, 47µF, 63V AC, 100V DC, WIMA - MKS4D054707E00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T145413
Distribuie
  • 52,02lei
  • Fără TVA:42,99lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 47µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 37.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 47µF
Dimensiuni carcasa 17x29x41.5mm
Material Plastic
Raster terminale 37.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%