Condensator poliester, 47µF, 40V AC, 63V DC, WIMA - MKS4C054706G00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144950
Distribuie
  • 52,74lei
  • Fără TVA:43,59lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 47µF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 47µF
Dimensiuni carcasa 17x29x31.5mm
Material Plastic
Raster terminale 27.5mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%