Condensator poliester, 47µF, 40V AC, 63V DC, WIMA - MKS4C054706G00KSSD
- Producător Wima
- Cod produs:T144950
52,74lei
- Fără TVA:43,59lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 47µF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 47µF |
| Dimensiuni carcasa | 17x29x31.5mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 27.5mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |