Condensator poliester, 47µF, 40V AC, 63V DC, KEMET - R60DR54705050K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145097
Distribuie
  • 76,62lei
  • Fără TVA:63,32lei
  • 3 sau mai multe 43,78lei
  • 6 sau mai multe 41,43lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (80 buc.)
Capacitate condensator: 47µF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60DR54705050K
Capacitanţa 47µF
Dimensiuni carcasa 32x22x37mm
Material Plastic
Raster terminale 27.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%